Joanna Głowacka

Wiemy, jak trudno znaleźć autentycznych ludzi pasujących do różnorakich projektów reklamowych, biznesowych, marektingowych, PR-owych. Ludzi, którzy wyglądają wiarygodnie, dojrzale, odpowiednio. Skąd to wiemy? Ponieważ sami kiedyś takich ludzi szukaliśmy i nadal dostarczamy ich naszym klientom, odpowiadając na ich potrzeby, wsłuchując się w rynek i dopasowując modeli do strategii marketingowych naszych odbiorców.

Idea powstania agencji EVERGREEN MODELS zrodziła się ze wspólnie realizowanych projektów Joanny Głowackiej i fotografa Tomasza Augustyna. Doświadczenia zawodowe Tomasza spowodowały, że coraz silniej dojrzewał w nim koncept agencji modeli dojrzałych. Konfrontacja jego pomysłu z dotychczasową praktyką Joanny, doprowadziły do usystematyzowania tej wizji. Po pierwszych castingach i sesjach zdjęciowych w styczniu 2018r. ruszyła strona www, a w konsekwencji także social media.

Cele i działanie agencji stało się przedmiotem zainteresowania wielu odbiorców - modelek, modeli, agencji reklamowych, mediów - wywiady i materiały prasowe opisujące naszą działalność znalazły się w Dzień Dobry TVN, Feszyn.com, Gazecie Senior, Business Woman & Life i wielu innych.

We wrześniu 2021r. Tomasz Augustyn zdecydował, że jego zawodowa ścieżka powinna pójść w nieco innym kierunku, nie mniej nadal pozostajemy w zawodowej przyjaźni. To zdarzenie wymagało jednak opracowania nowego modelu pracy, który w efekcie okazał się być efektywny i przynosić korzyści.

Nasi modele to osoby ustabilizowane, z dużym doświadczeniem życiowym oraz pasjami i umiejętnościami. Niektórzy pracowali w przeszłości jako modele, inni na naszych sesjach odkrywają w sobie nowe umiejętności. Wszyscy jednak czerpią radość i energię z przygody, jaką jest dojrzały modeling!

Zapraszamy do współpracy.
Agencja Evergreen Models

Kontakt:
E-Mail:
Joanna: + 48604995985

www.evergreen-models.com