Pierwsze podsumowania

Dojrzali modele mają ogromny potencjał reklamowy. Aby się o tym przekonać, wystarczy się odważyć i dać się porwać niezwykłej przygodzie, jaką oferujemy. Ubiegły rok pokazał, że było warto.

Wiele się działo, a nasz projekt – agencja modeli, zaczął żyć własnym życiem. Udowodniliśmy sobie i innym, że senior nie powinien zamykać się w czterech ścianach, ale dać sobie szansę na niebanalne przyjemności. A taką na pewno jest modeling. Wszyscy, którzy zrobili ten pierwszy krok i zgłosili się do nas, potwierdzą, że było warto. Dlaczego?

Bo w seniorach drzemie ogromna potrzeba aktywności i my staramy się pokazać im, że wolny czas można spędzić na sesji zdjęciowej w roli modela do reklamy. Wielu nie wierzyło, że to dla nich. Tymczasem kilkanaście ostatnich miesięcy udowodniło coś innego. Razem możemy stworzyć ciekawe projekty, o których będzie głośno. To właśnie z nami możecie odkrywać swoje nowe umiejętności, a także poznawać siebie z całkiem innej strony.

Rok pracy, wiele napotkanych osób, odbytych rozmów i przeżytych chwil pokazało, że dla dojrzałych modeli Agencja Evergreen Models to nie tylko miejsce zarobkowania. To głównie pole do ich aktywizacji. Realizują tutaj swoje marzenia, po których zostaje namacalna pamiątka w postaci zdjęć.

Dla osób na emeryturze jesteśmy miejscem, które gwarantuje im aktywność i zaangażowanie. Z kolei osoby w wieku 30-55 lat poszukują u nas odskoczni od szybkiego tempa życia, poświęcania się tylko pracy i rodzinie. Traktują nas jako szansę i miejsce, gdzie mogą zrobić coś tylko dla siebie. Okazuje się również, że dla sporej ilości osób modeling stał się szansą do poznania nowych ludzi, a także pewnym wypełnieniem pustki w życiu – tu czują się po prostu potrzebni.

Wszystko to sprawia, że nasza agencja dojrzałych modeli nabrała rozpędu. I oby tak dalej.